GFT Token

Yol Haritası

2022 İlk Çeyrek

Ön Satış (3 Aşama)

15er günlük periyodlarda 3 kademe ön satış planlanmıştır. Güncel satış fiyatları www.gamefederation.org sitesinden ve sosyal medya hesaplarından takip edilebilecektir.

Token Dağılımı ve Pancakeswap Listeleme

Ön satış sonrası tüm kullanıcılara satın aldıkları GFT Tokenların cüzdanlarına transfer edilmesi veya Stake Ödül Programına katılması konusunda seçenek sunulacaktır. Ayrıca pancake swap satışları için ilk 2 aylık süreçte transaction vergisi %15 olarak belirlenecek olup daha sonra kademeli olarak vergiler düşürülecektir . Bu sayede enflasyona engel olmak amaçlanmaktadır. İsteyen kullanıcılar sistemde belirttiği cüzdan adresine transfer edebilecek, stake yapmak isteyenler ise Stake Ödül Programına dahil edebilecektir.

Airdrop Görev Programı Duyurusu ve Airdrop Programı

Airdrop programı, GFT Token tanıtımı ve yayılması amacı ile sosyal medya hesaplarını takip etme, like ve follow görevleri ile ödüller kazanılabilecek şekilde planlanmıştır. Referans yöntemi ile diğer insanları davet ederek ekstra airdrop kazanabilme imkanı bulunmaktadır.

Yeni bir Kripto Para Borsasında Listelenme

Bir kripto para borsasında GFT Token alım satım işlemleri başlatılacaktır.

Yeni Bir Mobil Oyun Piyasaya Sürülmesi

Mobil oyun, GFT bünyesinde bulunan geliştiricilerin hazırladığı ve tüm app marketlerden kolayca insanların erişebileceği şekilde planlanmaktadır. Bu oyun sayesinde kullanıcılar hem GFT Token kazanabilecek hem de içerik satın alabilecektir. Ayrıca turnuva ve ödüller de sunulan bu oyunlar üzerinden organize edilecektir.

2022 İkinci Çeyrek

GFT Ödüllü Online Satranç Turnuvaları

Online Satranç platformlarında organizasyonlar ve turnuvalar düzenlenecektir. Turnuvaların canlı yayında, herkesin izleyebileceği ortamda sunulması planlanmaktadır. Bu turnuvalarda başarılı olan oyunculara ödül dağıtılacaktır. Ödül dağıtılacak oyuncu sayısı turnuvanın kapsamına ve katılımcı sayısına göre değişkenlik gösterebilecektir.

GAME ARENA Mimarisi Duyurusu

“GAME ARENA” Uluslararası e-sporcuların ve e-spor kulüplerinin bir arada organizasyonlara katılabileceği, turnuvalar düzenleyebileceği, seyirci kitlesini çekecek birçok etkinliğin uygulamalı şekilde yapılabileceği mimari bir platformdur. E-spor müsabakaları, stadyumu ve mimari yapısının sanal ortamda hazırlanıp GFT yatırımcıları ve takipçilerine sunumu yapılacaktır.

GAME FEDERATION Oyuncu Lisansı Duyurusu

Oyun Federasyonu bünyesinde belirli şirket ve kurumların yanında oyuncu üyelikleri ve lisansları da verilecektir. Dünyanın her yerinde geçerli organizasyonlara katılıma veya organizasyon kurma, ayrıca gözlemci olabilme imkânı kazanacakları belgeler sunulacak ve başvurular kabul edilecektir.

2022 Üçüncü Çeyrek
GAME FEDERATION Resmi Üyeliklerin Kabulü

Oyun Federasyonu üzerinde ayrıcalıklı ve kapsamlı danışmanlık ve üyelikler başlayacaktır.

Sponsorlu Online Oyunlar Üzerinde Turnuvalar Organize Edilmesi

Birçok popüler online oyun üzerinde GFT token veya dijital ürün hediyeleri olan online turnuvalar düzenlenecek ve bu turnuvaların isteyen herkes tarafından takip edilebilmesi sağlanacaktır.

GAME ARENA Partner ve Sponsor Şirketlerin Duyurusu

Game Arena’nın kurulum aşamasında partnerlik yaptığı organizasyonlara sponsorluk yapacak ve insiyatiflerine bağlı olarak organizasyonlar düzenleyebilecek firma ve şirketler ile yapılan anlaşmalar yayınlanacaktır.

Yeni bir Kripto Para Borsasında Listelenme

Bir kripto para borsasında GFT Token alım satım işlemleri başlatılacaktır.

2022 Dördüncü Çeyrek

Yeni GAME FEDERATION Mobil Oyun Duyurusu

Mobil oyun, GFT bünyesinde bulunan geliştiricilerin hazırladığı ve tüm app marketlerden kolayca insanların erişebileceği şekilde planlanmaktadır. Bu oyun sayesinde kullanıcılar hem GFT Token kazanabilecek hem de içerik satın alabilecektir. Ayrıca turnuva ve ödüller de sunulan bu oyunlar üzerinden organize edilecektir.

Düzenli Turnuvaların Organizasyon Başlangıcı ve Duyurusu

Düzenli olarak haftalık veya aylık düzenlenecek organizasyon ve turnuvalar, GAME ARENA üzerinde başlatılacak şekilde planlanmaktadır. Düzenli turnuvalara sadece federasyon üyeleri ve kulüpleri katılabilecektir.

Yeni Oyuncu ve Yarışmacı Forum Sitesi

E-sporcularin, kulüplerin ve oyun severlerin fikirlerini paylaşabileceği GAME FEDERATION forum sitesi kurulacaktır. GAME FEDERATION forum sitesi, üyelerin sanal dünyada bir araya gelerek bilgilerini, tecrübelerini, hatalarını, eksiklerini, gerekli topic (konu başlığı) altında yorum yazarak paylaşabilecekleri bir platform olacaktır.

Ödüllü PUBG Turnuvası

PUBG Mobile, GAME FEDERATION tarafından düzenlenecek olan PUBG MOBILE Global Championship (PMGC) ile ilgili detaylar turnuva öncesi www.gamefederation.org sitesinden ve sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Büyük önem taşıyan bu etkinlik, profesyonel takımların ve oyuncuların katılımıyla birlikte 2022 dördüncü çeyrekte düzenlenecek ve oyunun hayranları ve oyunculara en üst seviyede bir PUBG MOBILE rekabetini izleme fırsatı sunacaktır. Turnuvaya katılmaya hak kazananlar hem en iyi takım veya oyuncu olmak için yarışacak, hem de büyük ödüllerin sahibi olacaklardır.

Ödüllü CS:GO Turnuvası

CS:GO, GAME FEDERATION tarafından düzenlenecek olan CS:GO Global Championship (CGGC) ile ilgili detaylar turnuva öncesi www.gamefederation.org sitesinden ve sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Büyük önem taşıyan bu etkinlik, profesyonel takımların ve oyuncuların katılımıyla birlikte 2022 dördüncü çeyrekte düzenlenecek ve oyunun hayranları ve oyunculara en üst seviyede bir CS:GO rekabetini izleme fırsatı sunacaktır. Turnuvaya katılmaya hak kazananlar hem en iyi takım veya oyuncu olmak için yarışacak, hem de büyük ödüllerin sahibi olacaklardır.

Oyunculara Özel Yeni Mobil Uygulama Duyurusu

Oyuncularin veya oyun severlerin çok amaçlı şekilde kullanımına sunulacak olan GFT Mobile APP, Oyuncuların kendi skor tablolarını, favori oyunlarını, madalya veya kupa seviyelerini, diğer herkesin beğenisine sunabileceği ve bazı başarılarını sunup kaydedebileceği geniş çaplı bir mobil uygulamadır. GFT Mobile APP her zaman gelişime açık olarak kullanıcılara sunulacaktır.

2023 İlk Çeyrek

Sosyal Sorumluluk Projeleri İçin Turnuva Düzenlenmesi

GAME FEDARATİON tarafından Sosyal sorumluluk projelerine destek olmak amaçlı turnuvalar düzenlenecektir. Bu turnuvalardan gelecek olan gelirler. Engelli, Hasta, Bakıma ve Yardıma muhtaç insanlara ve sokak hayvanlarına yardım faliyetleri yürüten Vakıf ve derneklere destek olarak verilecektir.

GAME FEDERATION Yeni Oyuncu Kulüpleri Oluşturması ve Başvuruların Kabulü

GAME FEDERATION üzerinde yeni oyuncu kulüpleri oluşturulması için faaliyetler başlatılacaktır. Oluşturulan bu kulüplere şartlı katılımlar ile etkinlikler düzenlenmesi ve kulüpler arası rekabet kurulu oluşturulması maksadıyla başvurular kabul edilecektir.

Kulüpler Arası Ödüllü Turnuvalar

Game Federation üzerinde Kulüpler arası GFT Token veya diğer dijital ürün ödülü bulunan turnuvalar ve müsabakalar yapılacaktır.

2023 İkinci Çeyrek

GAME FEDERATION Yaz Olimpiyatları

Game Federation Token Yaz Olimpiyatları (GFTYO) adı altında ile birçok ülkeden katılım sağlayarak büyük bir organizasyon planlanacaktır. Belirlenen ülkede veya Türkiye GAME ARENA üzerinde düzenlenecek olimpiyatlarda bir çok popüler oyun turnuvaları düzenlenecek ve bu kapsamda madalya ve kupalar dağıtılacaktır. GAME FEDERATION tarafından bu organizasyonun her yıl geleneksel olarak düzenlenmesi planlanmaktadır.

Yeni bir Kripto Para Borsasında Listelenme

Yeni bir kripto para borsasında GFT Token alım satım işlemleri başlatılacaktır.

Oyunculara Özel Yayıncılık Platformu ve Mobile App Yayınlanması

GFT token ile oyuncuların ve oyun oynarken aynı zamanda yayıncılık yapmak isteyen bütün e-spor severlerin eğlenceli zaman geçirebileceği, ayrıca yayıncılara GFT token ile destek verebileceği yeni nesil bir yayıncılık platformu olan mobile app yayınlanacaktır. Oyuncular platformda performans sergilerken destekçi ve takipçileri tarafından ödüllendirilebilecek, yayıncılar kendi aralarında canlı müsabakalar yapabilecektir. Bu kapsamda, daha fazla gelişime açık olan yayıncılık programı aynı zamanda önemli sponsorluklara ve yılın belirli zamanlarında büyük çekilişlere ev sahipliği yapacaktır.

2023 Üçüncü Çeyrek

NFT GAME FEDERATION Platformu Duyurusu

GFT Token ile NFT alınıp satılabilecek ve NFT oluşturulabilecek yeni bir platform duyurulacaktır. Platform üzerinde düzenlenecek olan airdrop ve farklı üretim algoritmaları ile aynı zamanda turnuva ödüllerine ek olarak NFT ödülleri de dahil edilecektir.

NFT GAME FEDERATION Yarışması ve Airdrop Dağıtımı

NFT GFT yayınlanması ile birlikte büyük ödülleri olan yarışmalar turnuvalar ve Airdrop hak edişlerinin dağıtımı yapılacaktır. Platform üzerinde popülarite kazanan geliştiriciler reyting tabloları üzerinde belirlenerek her hafta ekstra ödüllendirilecektir.

GFT Token Partnerlik ve Sponsorluk Duyuruları

GFT Token ile büyük şirket ve kuruluşlar arasında yapılan sponsorluk ve partnerlik anlaşmaları duyurulacaktır.

2023 Dördüncü Çeyrek

Yeni METAGAME FEDERATION ARENA Olimpiyat Metaverse Mimarisi Yayınlanması

Metaverse dünyasının heyecan verici atmosferinde kullanıcılarına inanılmaz bir deneyim yaşatacak METAGAME FEDERATION ARENA metaverse üzerinde bir çok etkinliğe ve organizasyona ev sahipliği yapacaktır. Aynı zamanda metaverse üzerinde yeni oyuncu formları ve görünümleri de tasarlanıp arza sunulacaktır

Yeni METAGAME ARENA Lansmanı (Dubai)

Dubai de gerçekleştirilecek olan METAGAME ARENA lansmanı ile birçok yeniliğin duyurulacağı ve popüler sürpriz konukların yer alacağı büyük bir etkinlik düzenlenecektir.

2024 yılı ve sonrası

Neslelerin interneti (iot) projeleri, blockchain tabanlı güvenlik ve otomasyon sistemleri, blockchain tabanlı akıllı araç sistemleri ve günün teknolojik şartlarına göre karar verilecek olan yeni projeler ile yola devam edilecektir.

Sponsorluk ve Anlaşmalar

GFT TOKEN
AĞAÇLAR YEŞİLLİK GETİRİR, YEŞİLLİK MUTLULUK GETİRİR

 

İletişime Geçin

İletişim Formu

Tüm sorularınızı iletişim formundan bize iletebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Mail
info@gamefederation.org

24 X 7 çevrimiçi destek

Tüm güncellemeler web sitemizde, sosyal medya platformlarında ve telegram kanalımızda duyurulacaktır.